Toten Hestesportsklubb

" Totens beste rideklubb "

Klubbstevne

 Dressur og sprangstevne  06 - 07 oktober 2007

Klasse 2, LC:1 
Dressur / Hest LC: LC 1 NRYF 1999 
06.10.2007      Startende: 5 / Tellende: 5 / Plasserte: 2 
Bedømming: C Dommer C: Dommer C 
 
 
RESULTATLISTE     
 
Pl.   Enr.      Rytter           Hest              C 
1     27   Nybalte, Line H.      Line              57,083 % 
2     17   Skarten, Mari         Mini Patrick      55,417 % 
3     5    Ringstad, Guro        Quickstep         50,000 % 
4     30   v Gillst, Madeleine   Narelle           47,500 % 
5     31   Andresen, Line        Fortuna           46,250 % 
 
 
 
Klasse 3, LB:4
Dressur / Hest LB: LB 4 NRYF 2005 
06.10.2007      Startende: 17 / Tellende: 17 / Plasserte: 5 
Bedømming: C
Dommer C: Dommer C 
 
 
 
RESULTATLISTE 
 
Pl.   Enr. Rytter                Hest       C 
1    16    Ertzgaard, Sigrid      Shagal     59,259 % 
1    10    Dalane, Mette         Balder     59,259 % 
3    23    Haugseth, Eirin        Exit       58,519 % 
4    14    Lundby, Ida           Vilja      58,148 % 
 5    13    Stepperud, Sigrid      Marco      56,296 % 
 6    8     Kristensen, Lene       Line       55,556 % 
7    7     Ringstad, Tonje       Manfred     55,185 % 
8    29    Gillst, Linn v        Izrac      54,074 %
9    19    Skaug, Malin   Hockey's Wunder OL  51,852 % 
10   26    Evensen, Silje        Maskot      50,741 % 
11   18    Skaug, Turid   Hockey's Wunder OL  49,630 % 
12   15    Berntsen, Lone         Quick       47,407 % 
12   11    Lindbak, Anniken      Jim        47,407 % 
14   31    Andresen, Line        Fortuna     45,185 %
15   12    Lindbak, Kristoffer    Shagal     44,444 % 
16   2     Thorsbakken, Cathrine  Exa        43,704 % 
17   3     Thorsbakken, Cathrine  Dunga      41,111 % 
 
Klasse 4, LA:1 
Dressur / Hest LA: LA 1 NRYF 2003
06.10.2007      Startende: 2 / Tellende: 2 / Plasserte: 1 
Bedømming: C 
Dommer C: Dommer C  
 
RESULTATLISTE 
 
Pl.  Enr.  Rytter              Hest                     C 
1    22    Dalane, Beate G    Skeyton Dutch Winston 58,077 %
2    28    Skogly, Rose-Marie Leona                 57,692 %
 
 
Klasse 1, Sprang 50 cm Bedømming: Clear Round 2 forsøk RESULTATLISTE Enr. Rytter Hest Gr.omg. 2.omg. 2 Thorsbakken, Cathrine Exa CR 3 Thorsbakken, Cathrine Dunga CR 25 Berntsen, Lone Line CR 7 Ringstad, Tonje Jim CR 6 Tveite, Leona Manfred CR 21 Skaug, Marie Robin 4 12 Klasse 2, Sprang / Ponni I LD: 0,70 Bedømming: Clear Round 2 forsøk RESULTATLISTE Enr. Rytter Hest Gr.omg. 2.omg. 1 Engelien, Anne Ø Exit CR 16 Ertzgaard, Sigrid Shagal CR 27 Nybalte, Line H. Line CR 10 Dalane, Mette Balder CR 7 Ringstad, Tonje Jim CR 29 Gillst, Linn v Izrac 4 CR Klasse 4, Sits og stil A Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 1 Bedømming: A RESULTATLISTE Pl. Enr. Rytter Hest - 4 Hagen, Renate Manfred - 21 Skaug, Marie Robin - 32 Åslund, Anna Kitty Klasse 5, Sits og stil B Startende: 5 / Tellende: 5 / Plasserte: 2 Bedømming: A RESULTATLISTE Pl. Enr. Rytter Hest - 6 Tveite, Leona Manfred - 11 Lindbak, Anniken Jim - 12 Lindbak, Kristoffer Shagal - 20 Skaug, Malin Line - 9 Engelien, Julie Dunga