Toten Hestesportsklubb

" Totens beste rideklubb "

RESULTATLISTE 

Klubbmesterskap i sprang Klubbstevne 08. des 2007

Arrangør: Bøverbru Hestesportsklubb

Klasse 1, 40 cm        
Startende: 13 / Tellende: 13 / Plasserte: 4    
Bedømming: A0        
Pl.   Rytter   Hest   Gr. omg.
1   Lindbak, Kristoffer   Chagall   0 - 38,20
2   Thorsbakken , Cathrine   Exa   0 - 39,80
3   Karlsen, Ida   Jim   0 - 41,20
4   Kvikstad, Hanna   Chagall   0 - 42,40
5   Rognstad, Maja   Carlos   0 - 43,20
6   Skarten, Mari   Line   0 - 48,00
7   Haraldsen, Stine   Jim   0 - 48,20
8   Holm, Maren   Tori   0 - 49,60
9   Amlie, Theis   Line   0 - 51,00
10   Åslund, Anna   Kitty   0 - 60,00
10   Thomte Synne   Kitty   0 - 60,00
12   Amlie, Torstein   Carlos   4 - 42,20
13   Hagen, Renate   Manfred   4 - 56,80
             
Klasse 2, 60 cm        
Startende: 8 / Tellende: 7 / Plasserte: 2    
Bedømming: A0        
Pl.   Rytter   Hest   Gr. omg.
1   Thorsbakken , Cathrine   Exa   0 - 42,00
2   Møller, Kjersti Brevik   Søren Brun   0 - 44,25
3   Dalane, Mette   Balder   0 - 45,30
4   Ringstad, Tonje   Manfred   0 - 50,60
5   Skogly, Rose-Marie   Leona   0 - 51,70
6   Evensen , Silje   Maskot   4 - 51,90
7   Thorsbakken , Camilla   Småen   8 - 60,00
-   Ertzgaard, Sigrid   Quick Step   (UKONK)
             
Klasse 3, 80 cm        
Startende: 4 / Tellende: 4 / Plasserte: 1    
Bedømming: A0        
             
Pl.   Rytter   Hest   Gr. omg.
1   Ertzgaard, Sigrid   Chagall   0 - 40,50
2   Dalane, Mette   Balder   0 - 46,80
3   Stepperud, Sigrid   Marco   0 - 47,40
4   Nybakke, Line   Line   4 - 53,50
             
Klasse 4, klubbmester senior        
Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 1    
Bedømming: A0        
Pl.   Rytter   Hest   Gr. omg.
1   Skogly, Rose-Marie   Leona   0 - 51,70
2   Evensen , Silje   Maskot   0 - 51,90
3   Thorsbakken , Camilla   Småen   8 - 60,00
             
Klasse 5, klubbmester ponni        
Startende: 4 / Tellende: 4 / Plasserte: 1    
Bedømming: A0        
Pl.   Rytter   Hest   Gr. omg.
1   Lindbak, Kristoffer   Chagall   0 - 38,20
2   Thorsbakken , Cathrine   Exa   0 - 39,80
3   Ertzgaard, Sigrid   Chagall   0 - 40,50
4   Kvikstad, Hanna   Chagall   0 - 42,40
             
Klasse 6, klubbmester junior        
Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 1    
Bedømming: A0        
Pl.   Rytter   Hest   Gr. omg.
1   Møller, Kjersti Brevik   Søren Brun   0 - 44,20
2   Dalane, Mette   Balder   0 - 46,80
3   Stepperud, Sigrid   Marco   0 - 47,40
             
Klasse 7, klubbmester skolehest      
Startende: 12 / Tellende: 12 / Plasserte: 3    
Bedømming: A0        

Pl.

  Rytter   Hest   Gr. omg.

1

  Karlsen, Ida   Jim   0 - 41,20
2   Skarten, Mari   Line   0 - 48,00
3   Rognstad, Maja   Carlos   0 - 48,10
4   Haraldsen, Stine   Jim   0 - 48,20
5   Holm, Maren   Tori   0 - 49,60
6   Ringstad, Tonje   Manfred   0 - 50,60
7   Amlie, Theis   Line   0 - 51,00
8   Hagen, Renate   Manfred   0 - 56,80
9   Åslund, Anna   Kitty   0 - 60,00
9   Thomte Synne   Kitty   0 - 60,00
11   Amlie, Torstein   Carlos   4 - 42,20
12   Nybakke, Line   Line   4 - 53,50