Toten Hestesportsklubb

" Totens beste rideklubb "

Klubbstevne Dressur

Klubbstevne

Arrangør: Bøverbru Hestesportsklubb

02. mai 2010

RESULTATLISTE

Klasse 01, LD:1

02.05.2010, *Dressur

Hest LD: LD:1 NRYF 2010 - Startende: 6 / Tellende: 6 / Plasserte: 2

Bedømming: Dressur - Standard (H: Navn, C: Minna Makinnen, M: Navn)

Pl Enr Rytter Hest EH C M TBotal

1 7 Lindbak, Sunniva (BØVE ) Exa 0,000 % (1) 60,000 % (1) 0,000 % (1) 06,00,00 0% % (1)

2 15 Skaug Ladegård, Nora (BØVEC a)sh Flower 0,000 % (1) 59,583 % (2) 0,000 % (1) 05,90,0508 3% % (1)

3 24 Ringstad, Guro () Egon 0,000 % (1) 56,667 % (3) 0,000 % (1) 05,60,0606 7% % (1)

4 23 Møll, Torjus () Jim 0,000 % (1) 56,250 % (4) 0,000 % (1) 05,60,0205 0% % (1)

4 18 Hermanrud Sandsengen, EveJliymn (BØVE ) 0,000 % (1) 56,250 % (4) 0,000 % (1) 05,60,0205 0% % (1)

6 9 Kvalvåg, Maiken (BØVE ) Line 0,000 % (1) 48,333 % (6) 0,000 % (1) 04,80,0303 3% % (1)

RESULTATLISTE

Klasse 02, LC:3 2010

02.05.2010, *Dressur

Hest LC: LC:3 NRYF 2010 - Startende: 13 / Tellende: 13 / Plasserte: 4

Bedømming: Dressur - Standard (H: Navn, C: Minna Makinnen, M: Navn)

Pl Enr Rytter Hest EH C M TBotal

1 27 Thomte, Synne (BØVE ) Elaine 0,000 % (1) 64,800 % (1) 0,000 % (1) 06,40,080 0% % (1)

2 13 Aaslund, Anna (BØVE ) Chagal IV 0,000 % (1) 60,400 % (2) 0,000 % (1) 06,00,040 0% % (1)

3 1 Steen, Ingrid (BØVE ) Manfred 0,000 % (1) 57,200 % (3) 0,000 % (1) 05,70,020 0% % (1)

4 6 Lindbak, Anniken (BØVE ) Winston 0,000 % (1) 55,600 % (4) 0,000 % (1) 05,50,060 0% % (1)

5 4 Nilsen, Alexander B (BØVE )Jim 0,000 % (1) 54,400 % (5) 0,000 % (1) 05,40,040 0% % (1)

5 17 Hovsveen Holen, Emilie (BØVEEx it) 0,000 % (1) 54,400 % (5) 0,000 % (1) 05,40,040 0% % (1)

7 25 Hovdenes, Julie () Lukas 0,000 % (1) 54,000 % (7) 0,000 % (1) 05,40,00 0% % (1)

8 28 Solberg, Guri (BØVE ) Line 0,000 % (1) 53,600 % (8) 0,000 % (1) 05,30,060 0% % (1)

9 11 Oulie, Tuva (BØVE ) Eiolf 0,000 % (1) 52,000 % (9) 0,000 % (1) 05,20,00 0% % (1)

10 14 Heimdal, Tonje (BØVE ) Herkules 0,000 % (1) 51,600 % (10) 0,000 % (1) 05,10,060 0% % (1)

11 20 Thorsbakken, Camilla (BØVED )esert Warrior 0,000 % (1) 49,200 % (11) 0,000 % (1) 04,90,020 0% % (1)

11 10 Oulie, Jenny (BØVE ) Lukas 0,000 % (1) 49,200 % (11) 0,000 % (1) 04,90,020 0% % (1)

13 3 Johnsen, Espen (BØVE ) Quick Step 0,000 % (1) 46,800 % (13) 0,000 % (1) 04,60,080 0% % (1)

RESULTATLISTE

Klasse 03, LB:4

02.05.2010, *Dressur

Hest LB: LB:4 NRYF 2009 - Startende: 7 / Tellende: 7 / Plasserte: 2

Bedømming: Dressur - Standard (H: Navn, C: Minna Makinnen, M: Navn)

Pl Enr Rytter Hest EH C M TBotal

1 19 Thorsbakken, Cathrine (BØVEP a)llisander 0,000 % (1) 56,296 % (1) 0,000 % (1) 05,60,0209 6% % (1)

2 16 Skaug Ladegård, Cecilie (BØBVeEl le) vue 0,000 % (1) 55,556 % (2) 0,000 % (1) 05,50,0505 6% % (1)

3 21 Van Gilst, Madeleine (BØVE N) arelle 0,000 % (1) 54,815 % (3) 0,000 % (1) 05,40,0801 5% % (1)

4 2 Narum, Hanna berg (BØVE )Chagal IV 0,000 % (1) 52,963 % (4) 0,000 % (1) 05,20,0906 3% % (1)

5 5 Furuheim, Camilla (BØVE ) Quick Step 0,000 % (1) 50,370 % (5) 0,000 % (1) 05,00,0307 0% % (1)

6 1 Steen, Ingrid (BØVE ) Manfred 0,000 % (1) 46,667 % (6) 0,000 % (1) 04,60,0606 7% % (1)

7 14 Heimdal, Tonje (BØVE ) Herkules 0,000 % (1) 43,704 % (7) 0,000 % (1) 04,30,070 4% % (1)

03.05.10, 17:33 © HorsePro STEVNE 4.3.3 [ horsepro.no | hpnett.no ] Side 1 av 2

RESULTATLISTE

Klasse 04, Gymkana

02.05.2010, *Dressur

Startende: 8 / Tellende: 8 / Plasserte: 2

Bedømming: Dressur - Standard (H: Navn, C: Navn, M: Navn)

Pl Enr Rytter Hest EH C M TBotal

- 10 Oulie, Jenny (BØVE ) Lukas Field1 Field1 Field1 Field1

- 11 Oulie, Tuva (BØVE ) Eiolf Field1 Field1 Field1 Field1

- 22 Røyse, Julie Sommerstad (BØLuVkEa s) Field1 Field1 Field1 Field1

- 12 Solberg, Guri (BØVE ) Eiolf Field1 Field1 Field1 Field1

- 13 Aaslund, Anna (BØVE ) Chagal IV Field1 Field1 Field1 Field1

- 17 Hovsveen Holen, Emilie (BØVEEx it) Field1 Field1 Field1 Field1

- 26 Torpen Andersen, Vilde (BØVEEio )lf Field1 Field1 Field1 Field1

- 30 Berg, An - Magritt Piro (BØVEEx i)t Field1 Field1 Field1 Field1

03.05.10, 17: