Toten Hestesportsklubb

" Totens beste rideklubb "

KLUBBMESTERSKAP DRESSUR                                                                                                                         

Klubbstevne

23. okt 2011

Arrangør: Bøverbru Hestesportsklubb

Klasse 01, LD:1  Rekrutt mesterskapsklasse for rideskole elever

23.10.2011, *Dressur

Bedømming: Dressur - Standard (H: Navn, C: Cathrine Østvik, M: Navn)

LD:1  Rekrutt mesterskapsklasse for rideskole elever  - Startende: 2 / Tellende: 2 / Plasserte: 1

                                         RESULTATLISTE

Pl     Enr      Rytter                                    Hest                                               HE                     C                        M                        TotalB

1      12       Sivesindtajet, Sara (BØVE )Maja                                               0,000 % (1)0,000 % (1)              73,333 % (1)      0,000 % (1)  73,333 %0,000 % (1)

2      1         Ødegårdstuen, Ida Kristine (BØVE )Robin                                  0,000 % (1)0,000 % (1)              60,000 % (2)      0,000 % (1)  60,000 %0,000 % (1)

Klasse 02

23.10.2011, *Dressur

Bedømming: Dressur - Standard (H: Navn, C: Cathrine Østvik, M: Navn)

Hest LC: LC:3 NRYF 2010 - Startende: 8 / Tellende: 8 / Plasserte: 2

                                         RESULTATLISTE

Pl     Enr      Rytter                                    Hest                                               EH                     C                        M                        TotalB

1      5         Nybakke, Line (BØVE )       Winzerballade                              0,000 % (1)0,000 % (1)              70,800 % (1)      0,000 % (1)  70,800 %0,000 % (1)

2      9         Aaslund, Anna (BØVE )       Chagal IV                                       0,000 % (1)0,000 % (1)              69,600 % (2)      0,000 % (1)  69,600 %0,000 % (1)

3      16       Aaslund, Anna (BØVE )       Quickstep                                       0,000 % (1)0,000 % (1)              69,200 % (3)      0,000 % (1)  69,200 %0,000 % (1)

4      4         Solberg, Guri (BØVE )          Line                                                0,000 % (1)0,000 % (1)              66,000 % (4)      0,000 % (1)  66,000 %0,000 % (1)

5      8         Holen, Emilie Hovsveen (BØVE )Winston                                    0,000 % (1)0,000 % (1)              61,600 % (5)      0,000 % (1)  61,600 %0,000 % (1)

6      13       Brufladt, Cathrine ()              Eiolf                                                0,000 % (1)0,000 % (1)              58,000 % (6)      0,000 % (1)  58,000 %0,000 % (1)

7      6         Ladegård, Nora Skaug (BØVE )Cash Flower                             0,000 % (1)0,000 % (1)              50,400 % (7)      0,000 % (1)  50,400 %0,000 % (1)

8      10       Hansen, Cecilie (BØVE )       Quickstep                                       0,000 % (1)0,000 % (1)              42,000 % (8)      0,000 % (1)  42,000 %0,000 % (1)

Klasse 03

23.10.2011, *Dressur

Bedømming: Dressur - Standard (H: Navn, C: Cathrine Østvik, M: Navn)

Hest LB: LB:4 NRYF 2009 - Startende: 5 / Tellende: 5 / Plasserte: 2

                                         RESULTATLISTE

Pl     Enr      Rytter                                    Hest                                               HE                     C                        M                        TotalB

1      7         Thomte, Synne (BØVE )       Steensgårdens Lazio                    0,000 % (1)0,000 % (1)              66,296 % (1)      0,000 % (1)  66,296 %0,000 % (1)

2      15       Holen, Emilie Hovsveen (BØVE )Quickstep                              0,000 % (1)0,000 % (1)              60,000 % (2)      0,000 % (1)  60,000 %0,000 % (1)

3      11       Skaug, Marie (BØVE )           Zenit                                               0,000 % (1)0,000 % (1)              58,889 % (3)      0,000 % (1)  58,889 %0,000 % (1)

4      2         Ringen, Una (BØVE )            Masaj                                             0,000 % (1)0,000 % (1)              52,963 % (4)      0,000 % (1)  52,963 %0,000 % (1)

-      3         Skaug, Malin (BØVE )           Carat                                                                       ELI


Skolehestmesterskap LC:3, LB:4 & LA:0

 

 

 

                                         RESULTATLISTE

 

Junior

 

        16       Aaslund, Anna                                                         Quickstep   (LC:3)                                                                   69,20%

         4         Solberg, Guri                                                           Line             (LC:3)                                                                 66,00%

         9         Holen, Emilie Hovsveen                                          Quickstep    (LB:4)                                                                  60,00 %

         13       Brufladt, Cathrine                                                     Eiolf            (LC:3)                                                                   58,00%

         10       Hansen, Cecilie                                                       Quickstep    (LC:3)                                                                   42,00%

 

 

Klubbmesterskap LC:3, LB:4 & LA:0

                                         RESULTATLISTE

 

Ponni

        

       

          9       Aaslund, Anna                                                        Chagal IV                     (LC:3)                                                   69,60%         

          7       Thomte, Synne                                                        Steensgårdens Lazio  (LB:4)                                                    66,29%

         11      Skaug, Marie                                                           Zenit                            (LB:4)                                                    58,89 %                                                                                       

          2        Ringen, Una (BØVE )                                              Masaj                         (LB:4)                                                    52,96%

          6        Ladegård, Nora Skaug                                            Cash Flower              (LC:3)                                                     50,40%

                                                           

Junior

 

        5         Nybakke, Line                                                         Winzerballade  (LC:3)                                                             70,80%

 

         8         Holen, Emilie Hovsveen                                           Winston           (LC:3)                                                             61,60%

 

         3         Skaug, Malin (BØVE )                                             Carat                  (LB:4)                                                          ELI