Toten Hestesportsklubb

" Totens beste rideklubb "

Hei alle medlemmer i BHSK!
Vi måtte jo avlyse vårt klubbmesterskap for våre medlemmer her i høst. Det p.g.a hele banen stod under vann etter ekstemt mye nedbør, slik at det ikke var forsvarlig å arrangere noe stevne under de baneforholdene som da var.
Men vi vil alikevel kåre noen klubbmestere for året 2014! 
Da har vi gjort som følgende; vi har summert på hver ekvipasje oppnådd prosent delt på antall starter. Slik at vi har fått ett snitt på hver ekvipasje som har vært ute og  startet på D- Utvidet klubb, L- og elitestevner. Så de ekvipasjene med høyest snitt har vunnet i sin kategori.
 
Disse vil da bli hedret og premiert under årsmøtet for BHSK den 10.mars 2015
Og følgende klubbmestere for 2014 ble:
 
Senior
1.pl - Beate Dalane/Ulle,
2.pl- Maren Knappe/Skoglys Wai Kiki, 
3.pl Marianne L'orang Melbye/Don Little
 
Young Rider:
Mette Dalane/sylvester Alcor Nord Z
 
Junior:
1.pl- Emilie Hovsveen Holen/sylvester Alcor Nord Z,
2.pl- Nora Skau Ladegård/Bocelli S,
3.pl- Sunniva Lindbak/Shego
 
Ponni: Emilie Næss/Enets Lucas
 
Vi Gratulerer :)
Mvh Styret i BHSK